RN73H1JTTD6343B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6343B25
JLCPCB Part #
C4077174
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS