RN73H1JTTD6341F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6341F50
JLCPCB Part #
C4197896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS