RN73H1JTTD6340F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6340F25
JLCPCB Part #
C4065180
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS