RN73H1JTTD6340F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6340F100
JLCPCB Part #
C3956485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS