RN73H1JTTD62R6F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD62R6F100
JLCPCB Part #
C4344017
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS