RN73H1JTTD62R6D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD62R6D100
JLCPCB Part #
C4330775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS