RN73H1JTTD62R6C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD62R6C10
JLCPCB Part #
C4335156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS