RN73H1JTTD6262D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6262D25
JLCPCB Part #
C4235494
Description
100mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS