RN73H1JTTD6262D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6262D100
JLCPCB Part #
C4173850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS