RN73H1JTTD6260F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6260F100
JLCPCB Part #
C4252401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 626Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS