RN73H1JTTD6201D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6201D50
JLCPCB Part #
C4314406
Description
100mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS