RN73H1JTTD6200F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6200F50
JLCPCB Part #
C4338984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS