RN73H1JTTD6200F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6200F10
JLCPCB Part #
C3936400
Description
100mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS