RN73H1JTTD6200A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD6200A05
JLCPCB Part #
C4184206
Description
100mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS