RN73H1JTTD61R9B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD61R9B10
JLCPCB Part #
C3917142
Description
100mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS