RN73H1JTTD61R9A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD61R9A25
JLCPCB Part #
C4126173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS