RN73H1JTTD61R2C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD61R2C50
JLCPCB Part #
C4142634
Description
100mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS