RN73H1JTTD61R2C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD61R2C25
JLCPCB Part #
C4337801
Description
100mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS