RN73H1JTTD6192F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6192F100
JLCPCB Part #
C4134019
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS