RN73H1JTTD6192D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6192D10
JLCPCB Part #
C4213638
Description
100mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS