RN73H1JTTD6192C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6192C10
JLCPCB Part #
C4049056
Description
100mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS