RN73H1JTTD6191C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6191C25
JLCPCB Part #
C4141799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS