RN73H1JTTD6190B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6190B10
JLCPCB Part #
C4321848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS