RN73H1JTTD6123F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6123F100
JLCPCB Part #
C4185705
Description
100mW 612kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS