RN73H1JTTD6123D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6123D100
JLCPCB Part #
C4214853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 612kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS