RN73H1JTTD6123C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6123C50
JLCPCB Part #
C3946407
Description
-55℃~+155℃ 100mW 612kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS