RN73H1JTTD6122B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6122B10
JLCPCB Part #
C4158142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS