RN73H1JTTD6120F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6120F50
JLCPCB Part #
C4082906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 612Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS