RN73H1JTTD6120F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6120F100
JLCPCB Part #
C4113882
Description
-55℃~+155℃ 100mW 612Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS