RN73H1JTTD60R4C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD60R4C10
JLCPCB Part #
C4165397
Description
100mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS