RN73H1JTTD60R4B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD60R4B50
JLCPCB Part #
C4329799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS