RN73H1JTTD6043F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6043F25
JLCPCB Part #
C4057392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS