RN73H1JTTD6042F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6042F50
JLCPCB Part #
C3917735
Description
100mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS