RN73H1JTTD6042F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6042F25
JLCPCB Part #
C4177747
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS