RN73H1JTTD6042D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6042D25
JLCPCB Part #
C4063637
Description
100mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS