RN73H1JTTD6042C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6042C50
JLCPCB Part #
C3938320
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS