RN73H1JTTD6041D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6041D50
JLCPCB Part #
C4287161
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS