RN73H1JTTD6040F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6040F25
JLCPCB Part #
C4359642
Description
100mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS