RN73H1JTTD6040F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6040F100
JLCPCB Part #
C4191220
Description
100mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS