RN73H1JTTD6040D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6040D50
JLCPCB Part #
C3983561
Description
100mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS