RN73H1JTTD6040D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6040D100
JLCPCB Part #
C3926373
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS