RN73H1JTTD6040B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6040B50
JLCPCB Part #
C4075536
Description
100mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS