RN73H1JTTD59R0B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD59R0B25
JLCPCB Part #
C3925058
Description
100mW 59Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS