RN73H1JTTD5902D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5902D25
JLCPCB Part #
C4360201
Description
100mW 59kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS