RN73H1JTTD5901F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5901F10
JLCPCB Part #
C4058999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS