RN73H1JTTD5900A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5900A25
JLCPCB Part #
C3954801
Description
100mW 590Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS