RN73H1JTTD58R3B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD58R3B10
JLCPCB Part #
C3913758
Description
100mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS