RN73H1JTTD5833D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5833D25
JLCPCB Part #
C4111814
Description
100mW 583kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS