RN73H1JTTD5832F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5832F50
JLCPCB Part #
C4075214
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS