RN73H1JTTD5832C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5832C10
JLCPCB Part #
C3935733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS